| S3c0ndSh0t a întrebat:

Buna Seara! Deci...folosesc un program de facut filme HyperCam2 si de facut filme merge perfect! Insa* nu vrea sa inregistreze sonorul cand pun o melodie adica e bifat acolo Record sound dar nu vrea sa inregistreze si in general nu inregistreaza.Cine poate sa ma ajute la aceasta problema! Sau sa imi recomande un program asa ca HyperCam2 usor de folosit apas o tasta si incepe sa inregistreze! Ps. FUNDAA!

2 răspunsuri:
| S3c0ndSh0t explică:

On Board

| ionut1980 a răspuns:

In Control panel al sistemului ai facute toate setarile corect. Ai placa de sunet separat sau on-board?