| AjutaPeTPU a întrebat:

E URGENT! Acum 2 zile am primit de la cei de la Facebook o notificare cum ca trebuie sa imi schimb numele de Facebook pentru ca cel actual ( pe care il aveam) nu respecta ordinile Facebook ( nu era nimic gen Papushel,Boss sau altceva) si mi-am bagat tot numele meu. Dar acum vreau sa imi bag alt nume, fara numele de familie dar spune ca trebuie sa astept 60 de zile... Unde trebuie sa depun o reclamatie sau un numar de telefon de la Facebook Romania... URGENT!

1 răspuns:
| MskDesign a răspuns:

Cu ii pasa de facebook.Nu pierzi nimic daca iti stergi contul, vei avea doar de castigat.La ce sa-ti mai schimbi numele daca ei o cer doar pentru a controla cat mai bine utilizatorii.Eu,utilizator,vreau sa fiu anonim in viata virtuala si vine facebookul sa imi spuna ce nume sa imi aleg.Sa il ia naiba de facebook laughing