| Marius12341234 a întrebat:

Buna seara, fac livestream prin OBS si vreau sa pun muzica de fundal de pe Youtube. Am selectat audio desktop, totul merge perfect, dar eu vreau sa se auda doar muzica de pe Youtube, nu tot ce se intampla pe desktop, adica cand primesc o notificare de la windows sa nu se auda pe livestream. Exista un program ceva? Multumesc.

1 răspuns:
| dinaprilie a răspuns:

Iti trebuie o placa de sunet care poate sa faca un split de canale si un mixer ( chiar si un app ) care sa faca acest split.