| anonim_4396 a întrebat:

Buna seara,
Hristos a Inviat!
De exemplu daca eu mi-am facut cont pe un anumit site si vreau sa sterg acel cont ce se intampla cu datele mele de inregistrare de pe acel cont?
Unde ajung?
Va multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| raresandrey a răspuns:

Unii le vand, si vei găsi multe,, spam-uri,, pe email, ideea e sa nu le deschizi niciodată, nu vei face decat sa le confirmi ca adresa este validă.

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Depinde de site ce face cu ele. Majoritatea le pastreaza undeva intro baza de date, unii te mai bat la cap cu newsletter uri

| Andreea_Prudner_1995 a răspuns:

Daca ai un *** si il stergi datele tale vor disparea din dosarul site-ului si vei ''disparea'' de pe site.
FUNDA?