| EnnE a întrebat:

Buna seara, ma numesc Paul. Am terminat liceul si vreau sa ma duc mai departe la informatica, am facut matematica M2, la bac am luat 7.70. Testele de M1 le fac de 6 - 7.50, bineinteles sunt chestii pe care nu le stiu rezolva. Pe ce exercitii sa ma concentrez mai mult?

1 răspuns:
| LucKxD a răspuns:

Bazeaza-te mai mult pe informatica daca vrei sa mergi pe ramura aceasta! Invata sa lucrezi in C++ sau altele! Cu matematica axeaza-te pe ambele M1 si M2 ca sunt bune!