| Andrei663 a întrebat:

Buna seara TPU! Am net de la nextgen.Am laut un router wirelles de la ei si plate 5 lei pe luna pentru router. Daca vreau sa ma duc in magazin sa imi cumpar alt router nu o sa fie nicio problema daca il scot pe acela si il inlocuiesc cu acesta care l-am cumparat? Netul va merge? Va rog frumos!

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Pai daca tot dai 5 lei lunar la Nextgen nu inteleg de ce vrei sa dai banii pe altul. Posibil sa nu iti mearga cel pe care il cumperi.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca iti iei un router compatibil cu tehnologia retelei de net si daca il configurezi cum trebuie normal ca va merge