| Cosminutz07 a întrebat:

Bună seara,TPU!
Întrebarea de astăzi este:
Eu sunt o personală normală,nu vedetă,actor,impresar și multe alte sunt pur și simplu o persoană normală fără nimic în plus.
Aș dori să creez o pagină personală de Facebook unde să primesc like-uri adăuga poze din viața mea,să dau check-in și multe altele fără a primi cereri de prietenie,doar să îmi de-a cineva like-uri paginii mele de Facebook și să mă urmărească.
Cum creez o pagină personală de Facebook fără să primesc cereri de prietenie,doar like-uri la pagina de Facebook,like-uri la poze și să fiu urmărit?
Rețineți: că sunt o persoană normală fără nimic în plus, vedetă și multe altele.
Ce trebuie să aleg din categoriile de acolo pentru o persoană simplă?

Răspuns Câştigător
| K0sti a răspuns:

De ce ar trebui Facebook sa stie cand respiri tu si ce respiri? Si nu numai Facebook...
Cap aveti, minte va mai trebuie!

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Uite https://www.facebook.com/pages/create/?ref_type=logout_gear

alegi orice man in functie de site ai

| Mrjohn99 a răspuns:

Pai nu prea ai ce sa alegi deoarece paginile de like-uri sunt facute pentru persoane publice s-au pentru pagini de divertisment dar daca nu vrei sa primesti cererei de prietenie ai obtinea de a nu primi cereri de prietenie la setari.