| BughY a întrebat:

Buna seara TPU, vreau sa imi spuneti si mie care este faza cu Kindle(eBook Reader). Este doar pentru. a citit carti? Altceva se mai poate face cu el? Am vazut ca sunt mai multe modele, care este mai bun?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Kindle este MAI ALES pentru citit, nu tabletă.

| cflorin11 a răspuns:

Citit, rasfoit reviste, unele au conexiune la net pentru a descarca carti reviste sau apps pentru ebook

| crika a răspuns:

Uite aici mai multe modele daca te mai intereseaza: http://www.kindlestore.ro/kindle/
Tabletele Kindle Fire sunt si pentru jocuri, filme, muzica, in afara de citit. Au si foarte multe aplicatii utile.