| Cristianauto a întrebat:

Buna seara, vreau sa imi achizitionez un iphone 6 de pe ebay, credeti ca merita? (de exemplu m as indrepta catre un vanzator cu peste 600 de produse si calificative 100% pozitive ), dar totusi cum imi pot da seama daca functioneaza in Romania, si nu voi fi nevoit sa il deblochez cu r-sim sau alte alea >ceva sfaturi nu stiu sa va intreb mai multe, va multumesc! funda

1 răspuns:
| AlissBrie a răspuns:

Mai bine faci altfel, il achizitionezi din Romania de la magazinele specializate sau iti dai comanda de la Emag.Dai cat dai dar macar esti sigur ca va functiona, nu este vreo replica reusita sau cine stie ce defecte sa mai aiba.Decat sa te complici cu Ebay-ul sau alte site-uri si apoi sa iti para rau happy