| simmy_8381 a întrebat:

Stie careva de ce nu imi citeste laptop-ul card reader-ul? Ideea este ca, acelasi card si acelasi card reader l-am folosit la alt laptop si a mers.
Aveti vreo idee de ce nu merge?
Multumesc happy

3 răspunsuri:
| skama18 a răspuns:

Iti trebuie drivul pentru usb.

| Ventuza a răspuns (pentru skama18):

Ce driver? oh go on ai fi mai de ajutor daca ai zice... am si eu aceeasi problema... si am nevoie urgenta de un raspuns daca se poate

| skama18 a răspuns (pentru Ventuza):

Poate folosesti un windows care nu ti-a instalat placa de baza ..deci ai nevoie de driverul pentru placa de baza. care instaleaza toate componentele pe care poate tu nu le folosesti dar ca sa ruleze totul bine trebuie sa instalezi driverul de la placa de baza si o sa mearga.