| cLaudYu a întrebat:

Buna
Stie cineva cum pot sa pun un player muzical(windows media player) cu radio pe un site? Ce cod html trebuie?, Ca am cautat pe net dar nu am gasit nimicstraight faceDaca stit va rog raspundeti-mi, ca are nevoie un prieten de el.Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| hamsterx a răspuns:

Iti trimit mesaj privat ca aici nu ma lasa sa iti scriu codul ca are prea multe majuscule.pwpici si astept funditasmug

6 răspunsuri:
| hamsterx a răspuns:

Tot nu merge dp ce ti-am explicat sa pui acolo ip d la radio?sad

| cLaudYu explică:

Nu mergecrying

| cLaudYu explică:

Ms la toti, daca nu mai stiu ceva o sa va intreb din nouwinking

| piticot a răspuns:

Http://desktop.google.com/plugins/search/?query=radio&hl=it
Intri aici si iti alegi ce iti place.Eu am luat cod html de aici si functioneaza.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sal...am incercat sa pun codul aici dar nu se vede. apare playerul radio...codul l-am lasat scris la mine pe blog. Daca ai probleme idul meu este bondar. mircea

www.mirceabondar.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uitatzi aici\m/ Vibe Fm\m/