| xAnonim a întrebat:

Buna happy
Stie cineva cum se fac setarile la internet mobil pentru Samsung S3100?
Fundabatting eyelashes

5 răspunsuri:
| Aditzu1988 a răspuns:

Mayl?rolling on the floor serios? laughing emayl? tudornebunu tocmai mi-ai facut seara mai frumoasa

| eweu a răspuns:

Daca ai cartela sau abonament de la Orange te pot ajuta eu.Intri pe site la Orange si ei iti vor trimite setarile imedieat dupa ce ai bagat numarul tau de de telefon si modelul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fffffffffai ma pricep la telefoane da nu stui asta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intai precizeaza pentru ce retea faci setarile daca vrei raspunsuri pe masura. Poti intra si pe pagina providerului si iti ofera suport pentru ce vrei tu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai am uitat parola. scrii adresa de emayl si dai reaminteste parola. trebuie sa primesti un mayl. fundabig grin