| IWannaSmile a întrebat:

Stie cineva cum se numeste aplicatia aceea de pe Samsung Galaxy SV care numara cati metri alergi si cate minute? Exista vreun echivalent pe PlayStore?

Răspuns Câştigător
| MirelusRoxi a răspuns:

Run 5K - Super-plan de alergat 5 kilometri, Nike + Running 10 Km - App care te laudă!, sau RunKeeper. Funda?

1 răspuns:
| ibogdan97 a răspuns:

Aplicatia folosita de telefoanele de top in acest domeniu este Fitbit, eu o folosesc pe un hTC One si este chiar foarte buna, link pentru download in Google Play ( https://play.google.com/store/apps/details?id=com.fitbit.FitbitMobile&hl=ro )