| smilee997 a întrebat:

stie cineva daca se poate sa gasesc o persoana pe facebook daca ii stiu prenumele? ma refer daca scriu la,, cauta" prenumele acesteia nu se poate sa imi dea toate persoanele cu acel nume?straight face imi apar doar cateva...
(scuzati categoria, nu stiu care s-ar potrivi >:" )

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da click pe " see more" si apoi dupa ce iti arata inca cateva, dai click iar pe " see more". Dar e foarte greu sa gasesti persoana respectiva numai dupa prenume, mai ales daca nu are poza cu chipul lui, succes totusi.

| SoundTHeWave a răspuns:

Pai nu iti apare la sfarsit afisare mai multe? pentru ca de obicei apar doar 7, oricum nu toti isi pun numele lor pe facebook ex : Daca pe mine am cheama Mihai si imi pun sa zicem KvlMihai numele sansele ca tu sa ma gasesti cautand numele Mihai sunt foarte mici.

| STEAUASEBYSEBASTIAN a răspuns:

Pai nu iti apare mai jos de numele persoanei respective gen: Seby sau eu stiu, "Arata mai multe?", dar cum ma cheama pe mine Seby sansele sunt foarte mici, sau alte nume de facebook, gen: Cristian, Claudel, Gaby, Alex, Ciprian etc. Sansele sunt foarte mici sa gasesti. Mai bine intreaba persoana resoectiva la scoala sau fata in fata daca o cunosti, dar sansele sunt foarte mici!winking