| Doloresidk a întrebat:

Stie cineva de ce nu pot vedea videoclipurile care sunt postate pe instagram? Mentionez ca eu nu am cont.

2 răspunsuri:
| ghostlabbrador77 a răspuns:

E mai mult ca sigur ca pe instagaram pentru a vedea toate postarile ai nevoie de aplicatia Instagram si de un cont de Instagram cu care sa fii logat. Sper ca te-am lamurit. happy

| Janetthe a răspuns:

Pe Intragram nu poti face nimic alt ceva decat sa te uiti la poze happy pentru ati face cont trebuie sa ai un mobil (cu net) in care te poti inregistra si atunci poti intra si online (daca ti-ai facut deja contulmpe mobil) SUCCES!