| anonim_4396 a întrebat:

Stiti cum as putea sa-mi gasesc telefonul? Azi la scoala am observat ca mi l-a furat cineva, era iPhone 2 si nu stiu ce sa fac sa-l gasesc... :d Funda celuia ce ma ajuta!

3 răspunsuri:
| 0rlando a răspuns:

Nu ai cum să-l mai găsești.

| nmlnmlnmlooo a răspuns:

Pai ai o sansa, pune pe cineva sa sune la numarul tau si plimba-te prin toata scoala. Poate nu a fost furat. Succes!

| Gabriel_Saramet_1996 a răspuns:

Fara suparare esti cam fraiera cine ti la furat crezi ca til mai da?
ha ha ha laughing)))) ma faci sa rad ca daca a scos cartela din el nu mai ai nici o sansa sa il gasesti laughing))))