| FluturashZburator a întrebat:

Stiti cumva de ce nu pot accesa internet explorer sau elementele din panoul de control? Am scanat PC-ul si tot nu merge. Nu pot nici sa updatez windows-ul..si cand il deschid (PC-ul) imi apare un cod de eroare 0x80040154.

3 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Ai instalat zone alarm?
in caz contrar scrie ce firewall si ce antivirus folosesti

| AdrianBoss17WOLF a răspuns:

Cel mai bine incearca sa schimbi windows-ul. Pana a nu-ti aparea eroarea ai instalat ceva vreun program, aplicatie, joc. Daca da intra in bios si formateaza partitia D daca l-ai salvat sa se instaleze acolo. Stiind ca pe partitia C ai windows-ul. Dar iti recomand sa schimbi windows-ul happy

| Stefan_Ionut_Danyel_1989 a răspuns:

Schimba windows-ul