| OanaXD1D a întrebat:

stiti cumva o aplicatie de pe Google Play sau altceva care sa fie ca un fel de wifi portabil? Precum conexiunea de date de pe telefon? Adica chiar daca nu sunt conectata la o retea wifi aplicatia aia sa se comporte ca si cum as fi. Sa pot sa intru pe net sa joc jocuri etc. Stiti vreo aplicatie sau ceva de genul asta?!?!

3 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Nu prea am inteles ce vrei. Asa ca o sa incep sa ghicesc, si daca e bine zici. Vrei o aplicatie care sa iti faca o conexiune falsa de wifi, insa doar pentru telefonul tau si care de fapt foloseste internetul din 3g?

| K0sti a răspuns:

Nu exista asa ceva!

| OanaXD1D explică:

Nu, fara 3g ca nu sm credit. Pur si simplu sa fie o aplicatie care sa se comporte ca un router wireless (adica atunci cand o activez sa fie ca si cum as fi conectata la wifi)