| andreeada a întrebat:

Stiti daca exista o modalitate de a afla data in care s-a facut un id?~funda~

Răspuns Câştigător
| Dannyjj a răspuns:

Da click dreapta pe id-ul din lista, Id-ul la care vrei sa afli data crearii, dai view profile, ti se incarca pe o pagina de net si acolo scrie despre acel id in ce zi a fost creeat.

5 răspunsuri:
| Gândac a răspuns:

Da.
Dar asta doar daca ai persoana in lista.
Click dreapta pe id'ul persoanei.
apoi view profile.
Sub poza scrie : Member since: si aici de cand are id'ukl
Baftawinking
!

| katy2010 a răspuns:

Nu se poate.la fel ca si alte date, data in care s-a facut un id este una dintre datele cu, care poti afla parola unui id.bineinteles ca iti trebuie mai multe date pentru asta. sper sa intelegi ce am spus ca m-am cam repetatbig grin si sper ca ti-am fost de ajutor.:*

| Mihai_7432 a răspuns:

Eu din cate stiu nu ai cum sa aflii... dar nu vreau sa te induc in eroare.

| Andudj a răspuns:

Nu poti, s-a mai discutat aceasta "dilema" pe site