| BonneLess a întrebat:

Stiti vreun program de editat poze prin care as putea sa pun o poza peste o alta poza?

12 răspunsuri:
| Brittanie a răspuns:

Bună! Eu îţi recomand PicMonkey! E super! Ţi-l recomand cu mult drag! O zi plăcută!

| BonneLess explică:

Am photoscape, dar nu stiu cum sa il folosesc in cazul asta.

| Lorelei2121 a răspuns:

Picasa....photoscape

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Photoshop e cel mai bun. Eu folosesc versiunea cs3 si sunt foarte multumit. Nu stiu despre celelalte programe, dar cu Photoshop poti sa si modifici cum vrei poza pe care o pui(redimensionezi, selectezi gradul de transparenta...). Sper ca am ajutathappy

| feraryyy78 a răspuns:

Nu iti trebuie neaparat un editor de poze, poti face asta si in paint.

| VreauSaRad a răspuns:

Photoshop

| Addaaa99 a răspuns:

Poti folosi PhotoShop!
E cel mai bun!

| Cαтєα21 a răspuns:

Cauta pe google ''create a collage''

| Anonim271 a răspuns:

Picasa 3 sau PhotoScape astea 2 programe sunt super, incearca-le si tu!

| DuDstyrne a răspuns:

Incearca Photoshop!