| regecaisa a întrebat:

Buna.
Sunt înscris la un curs de operator introducere validare și prelucrare date.
Și urmează să mă înscriu de curând și la ECDL. (din motive personale) dar cumva m-am atașat de chestia asta cu tehnologia.
Vreau doar sa știu, mă ajută cu ceva cursurile astea în viață?
Merita?
Vreau cat mai multe informații despre aceste două domenii. Mulțumesc!

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"ECDL...mă ajută cu ceva cursurile astea în viață?"

DA, orice curs, școală te ajută, să fii sigur de asta!

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da.

| dullcat a răspuns:

Buna.Din punctul meu de vedere Ecdl e o gluma.Consider ca am dat banii degeaba si ca inveti mult mai multe de pe internet, daca doresti cu adevarat.

| GabiDumitrescu a răspuns:

Daca ai in vedere o cariera de bugetar coclit, ajuta. Daca vrei sa faci ceva pentru tine la modul serios, pot fi un punct de inceput si nimic mai mult. E foarte bine ca iti deschid apetitul pentru tehnologie.

| Wr3nch a răspuns:

Te ajuta practic sa stii sa folosesti un PC cum trebuie, si la angajare daca se cer cunostinte de operare PC.