| Mihai_Alexandru_Suteu_1990 a întrebat:

Buna!

Sunt nou in domeniul consolelor. Vreau sa mi cumpar un ps3 cu fifa 13 inclus. Intrebarea mea este care este ultima versiune ce se poate moda (pe eMAG nu scrie versiunea, de acolo vreau sa l iau) si daca il modez cum procedez, care e cea mai buna metoda? se pierde garantia? si daca il modez as mai putea juca fifa 13 online daca am jocul original?

1 răspuns:
| Palaghianu_Emi_1993 a răspuns:

Iti recomand sa-l cumperi de pe
www.mediagalaxy.ro
Pentru modare, sincer nu stiu...
Dar daca vrei sa-l cumperi cumpara-l in perioada 23 noiembrie - 25 noiembrie ( cand este Black Friday;) reduceri mari pe MediaGalaxy.ro )