| Turquoise a întrebat:

Tocmai am facut o prostie si am sters din firefox bara de navigare, si casutele acelea cu help, edit, view, bara aceea cu adresa si tot ce mai era pe acolo. Ce pot face sa le recuperez? Multumesc anticipat not worthy

5 răspunsuri:
| Danιel a răspuns:

1] Intra in Start, Run... (sau apasa simultan tasta Windows + R)
2] Executa comanda fara ghilimele si apoi 'OK': "firefox -safe-mode"
3] O sa iti apara o fereastra mai mica intitulata 'Firefox Safe Mode'. De asemeni, in aceasta etapa il poti reseta partial sau integral. Bifeaza doar casuta optiunii 'Reset toolbars and controls'.
4] Confirma resetarea prin 'Make Changes and Restart'. Vezi daca a functionat.

| Turquoise explică:

Problema este ca numai am unde sa dau.Cred ca eu am sters de fapt Menu Bar-ul. Daca dau click dreapta singurele lucruri care imi mai apar sunt Restore, Minimize, Maximize.

| Turquoise explică:

Update: am rezolvat \:d/ multumesc oricum>big grin

| Airplane a răspuns:

Poi dai click dreapta acolo sus unde trebuia sa apara si dai la Menu Bar big grin

| pytyk91 a răspuns:

Acolo unde iti aparea bara de navigare dai click dreapta, iar apoi o sa iti apara sa bifezi ce vrei sa iti apara in acea bara de navigare:Menu Bar, navigation Toolbar, Bookmarks toolbar, tu bifezi ce vrei din astea 3!