| XAnonimaXAnonima a întrebat:

Tocmai am instalat Comodo si de cand am facut asta pc-ul mi se blocheaza si nu mai pot sa fc nimic....as avea nevoie de putin ajutor, va roghappy

3 răspunsuri:
| mont a răspuns:

Incearca sa il dezinstalezi din safe mode. Vezi aici daca nu sti cum se intra in safe mode: http://www.ajutor-it.ro/2012/07/cum-pornesti-windows-7-in-safe-mode.html

| XAnonimaXAnonima explică (pentru mont):

Nu pot sa fac asta....nu ma lasa sa il dezinstalez din safe mode...

| mont a răspuns:

Si in modul normal calculatorul nu porneste deloc? Da un sistem restore din safe mode, insa vei pierde ultimele documente salvate pe partitia cu windows-ul.