| qwqwwwq a întrebat:

AȘ vrea să știu dacă pot afla care sunt contactele prietenilor mei de pe skype. Vă rog ajutați-mă! FUNDIȚĂ LA REZOLVARE! Mulțumesc!

4 răspunsuri:
| DisturbeDd a răspuns:

Skype iti ofera doar numarul contactelor prietenilor tai, nu si id-ul acestora...

| qwqwwwq explică (pentru DisturbeDd):

Si cum pot sa le vad?

| DisturbeDd a răspuns (pentru qwqwwwq):

Click dreapta pe numele persoanei> view profile> in partea de jos gasesti Contacts si ai acolo o cifra happy (daca nu gasesti inseamna ca persoana respectiva a ales sa nu se afiseze acest detaliu)

| qwqwwwq explică (pentru DisturbeDd):

Dar cum vad care sunt?