| Ghost_2224 a întrebat:

Buna TPU.
Acum cateva luni, mi-am bagat chestia aia la mess care zice "A intrat cineva" "A iesit cineva" "Ti-a dat cineva buzz" si vreau s-o scot, ma streseaza. Dar nu stiu cum straight face ma ajuta cineva?:-s
dau fundita. happy

Răspuns Câştigător
| ταξιδιώτης a răspuns:

Program files/yahoo/Messenger/media acolo sunt fisierele tip wav, stergi pe cele care nu-ti plac

5 răspunsuri:
| JaJe a răspuns:

Ceea ce ai facut tu a inlocuit fisierele audio originale ale Y! M cu acelea care le-ai descarcat tu, ai 2 variante:
-Fie reinstalezi Y! M si revii ca inainte cu acelasi sunete
-Fie stergi sunetele direct, dar numai auzi Clasicele buzz-uri sau sunete cand intra sau iese cineva.

| DjDanutzy a răspuns:

Dau eu aia cu sunetele
addd la meees ady_bmw_dany
si ghost tu reinstaleaza meesss mai bine

| Ghost_2224 explică:

S-a rezolvat, multumesc :).
Lylly eu de aici am luat: http://www.ymlover.com/sunete-romanesti-pe-messenger-9/

| Needle a răspuns:

Control Panel --> Add or Remove Programs --> si cauti pictograma de la ele --> clik pe ea si remove FUNDA?batting eyelashes

| Lylly a răspuns:

Zi-mi si mie de unde o ai, o vreau si eu...