| black34white a întrebat:

Acum ceva timp. telefon meu a fost ascultat de o persoana. (prin g-mail). nu stiu cum se poate una ca asta dar in fine. Am aflat asta. dupa care am dat o resetare telefonului. Se poate sa mai fie ascultat dupa ce i-am dat resetare generala?

2 răspunsuri:
| Nede a răspuns:

Cum sa iti asculte cineva telefonul prin G-mail? laughing) Nu mai credeti mai oameni buni tot ce vi se spune...
Daca nu este SRI'ul pe urmele tale (si ma indoiesc ca este.) nu are cum sa-ti asculte nimeni telefonul. Nu'ti fa probleme.

| wizzkid a răspuns:

Da, se poate :d daca acea persoana stie, se poate! din cate stiu eu trebuie sa ai telefonul si cartela separate ceva timp, iar cartela trebuie sa nu fie activa 10 zile:d depinde cum a ascultat el!