| ionut2000000 a întrebat:

acuma vreau sa-mi instalez windows-ul din calculator dar vrea sa mi se descarce pe partitia c si pe ea nu am spatiu si nu stiu daca pot sa fac ceva.Ma poate ajuta cineva?

7 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

"vreau sa-mi instalez windows-ul din calculator dar vrea sa mi se descarce pe partitia c"...asta in ce limba e? Cred ca daca era in chineza si tot intelegeam! Voi nici ce vreti nu stiti, da vreti raspunsuri...

| halogen001 a răspuns:

Daca programul cu care descarci ceva nu are setari sau optiunea de a descarca in alta parte, atunci nu ramane decat sa se mareasca spatiul liber de pe C: Ori se mareste partitia, ori se muta fie si temporar, fisiere din C pe alta partitie.

| halogen001 a răspuns:

Daca e vorba de procesul de instalare, atunci trebuie o descriere mai amanuntita a problemei.
Cate partitii are hardul, ce fel (primare, logice), ce marime, ce spatiu liber e pe fiecare partitie, unde sunt fisierele de instalare windows, unde se doreste instalarea windows-ului.

| ionut2000000 explică (pentru halogen001):

Nu prea am ce sa spun pentru ca chiar nu am ce face si spatiu pe c nu pot sa mai pun sau sa fac, si am facut aceasta instalare pentru ca nu stiu de ce nu-mi mai merge easybcd cumva nu merg epe xp ca ceva de genul scrie in eroare

| ionut2000000 explică (pentru halogen001):

Nu ma prea ajuta mie nu-mi merge easybcd practic

| Alex_Mario_1999 a răspuns:

Din pacate nu poti face asta.