| Metallica97 a întrebat:

Am achizitionat de curand un modem wireless Telekom si am o problema.Cand ma conectez cu telefonul, dupa ce scaneaza si introduc parola, ma dezactiveaza automat ( Dezactivat, securizat cu WPA/WPA2 PSK) Ce trebuie sa fac pentru a-mi merge netul pe telefon? DAU FUNDA + VOT

Răspuns Câştigător
| gelu1970 a răspuns:

Parola ce o introduci nu e corecta. probabil ca introduci un caracter gresit.

| Metallica97 explică (pentru gelu1970):

Nu parola este introdusa corect.

| Metallica97 explică (pentru gelu1970):

Am gasit problema si am rezolvat-o. Multumesc mult pentru ca ai incercat sa ma ajuti si te voi recompesa!

| gelu1970 a răspuns (pentru Metallica97):

Ok. ma bucur ca ai rezolvat.