| AndreeaSt97 a întrebat:

Am avut aplicatia Zonga in aprilie, dar am dezinstalat-o dupa cateva zile pentru ca nu aveam nevoie de ea.In iulie am primit un SMS ca s-a activat automat, apoi am trimis STOP la 966 si m-au anuntat ca mi-a fost dezactivat contul.Si acum, m-am trezit cu 2.99 euro in plus la factura la Vodafone timp de inca un an.Are cineva idee cum scap de Zonga?

1 răspuns:
| MarianNn a răspuns:

Mai încearcă o dată să trimiți mesaj cu STOP... Ar fi trebuit să se oprească din prima, dar poate a fost o eroare.