| ReMusS a întrebat:

Buna TPU am descarcat metin2 si nu imi merge cand intru in el apare,,,
Sorry, Your System does not support 3d graphics please check your hardware and system configeration the try again

4 răspunsuri:
| AndreYutzUU a răspuns:

Din cauza sistemului de configurare.Adica windowsul tau nu este compatibil jocului.

| xMihaYx a răspuns:

Nu`i adevarat placa video este prea scazuta pentru grafica care ai ales`o pentru joc

| BuduHackerul a răspuns:

Are dreptate xMihaYx pentru ca un prieten de-al meu a avut aceeasi problema

| BuduHackerul a răspuns:

Eu asi spune sa faci ce zice Mihay