| Cheryl24 a întrebat:

TPU! Am doua conturi de Facebook care nu au mai fost folosite de ani buni si pe care doresc sa le sterg. Problema este ca nu imi aduc aminte nici e-mail-urile folosite si nici parolele. Acelasi lucru se intampla si cu niste foste adrese de e-mail pe care presupun ca le-am folosit pentru a crea paginile de Facebook (nu imi aduc aminte nici cum erau exact si nici parolele). Ce pot face pentru a dezactiva cele doua conturi de Facebook?

1 răspuns:
| Adi_Adrian_1992 a răspuns:

Scrii parola de mai multe si se va bloca contul sau pui oameni sa dea report si se va inchide daca numai stii parola sau mail.