| geoluk a întrebat:

Buna TPU am gasit o cameruta foto/video
si as vrea sa primesc un raspuns din partea voastra daca
se merita sa o iau ie un : SONY cyber-shot W80 7,2MPX

4 răspunsuri:
| AlexanderAdrian a răspuns:

Inteleg ce vrei, o camera digitala. Iti recomand Olympus SP600UZ sau ma rog vezi si tu care e cea mai mica inca disponibila. N-o sa regreti. Sony a cam ramas in urma si nu se compara cu Olympus nicicum. Olympus e master la camere digitale compacte din punctul meu de vedere, uneori mai versatil decat Nikon la aceeasi categorie.

| OnuOnulică a răspuns:

Mi se pare ca e destul de slaba pentru pretul ei...sad nu recomand sa o cumperi din cauza pretului si calitati camerei.

| geoluk explică (pentru OnuOnulică):

Ok mltmsc, slaba in sens ca ie de 7, 2 ok asaie...da eu o vreau ca ie
de calitatea firmei sincer zic

| bicuiti a răspuns:

Mai bine iei ceva de la Samsung, sunt si ieftine si bune
http://bit.ly/108ap0D