| Durbaca_Alex_1998 a întrebat:

Am gasit si eu de la fretele meu un xbox 360 e cel mai nou model pentru ca el si-a luat xbone si vreau sa va intreb ceva
1. Am incercat sa pun un joc de xbox pe un usb am despachetat imaginea cu iso2god apoi am trecuto cu horizon pe stick si cand dau pe xbox imi spune ca trebuie sa inserez cd daca fac un cd dela de 8.5 cu jocul si cu stick-ul pot sa il joc. Am vazut pe net ca unii au resuit. Daca nu care sunt alte metode sa iau jocuri moca anafara de modare.

1 răspuns:
| Nede a răspuns:

Incearca sa fii mai coerent in exprimare si sa scrii mai corect. Nu poti juca jocuri piratate de pe internet pe Xbox decat daca il modezi.