| anaraffaella a întrebat:

Buna TPU am instalat pe laptop Spyware Doctor versiunea 8 si Avira Antivir Personal. Daca sunt amandoua programele instalate poate sa ii dauneze laptopului? Ar trebuii sa dezinstalez unul dintre ele? Va rog sa mi raspundeti.

3 răspunsuri:
| Prici a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa le dezinstalezi pe amandoua si sa instalezi AVG 2011 Anti-Virus Internet Security
Este cel mai bun si chiar se merita
Uite iti dau si linkul de unde sa-l descarci :) :
http://www.fileserve.com/file/nVR2ZBE
Funda?:D

| DannySteel a răspuns:

Nu are cum sa dauneze la pcwinking dar daca chiar vrei sa dezinstalezi unul din ele lasa doar avirawinking

| MuceaFloco a răspuns:

Normal! dezinstaleaza Spyware Doctor... avira e mai bun.