| legionarul12 a întrebat:

am intrat la scoala intr-un proiect care consta in creearea unui video de maxim 5 minute gen lookback de pe facebook cu tema "Germania". Ati putea sa imi recomandati un program cu care as putea realiza acel video? Mentionez ca video-ul trebe terminat pana joi. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

Poti folosi Movie Maker (din Windows), Wax 2.0, dar si alte softuri de editare video (Pinnacle Studio, Video Edit Magic, Photodex, etc). Ai de unde alege, dar cauta varianta cea mai simpla. Si, de cele mai multe ori, aceasta se numeste Movie Maker din sistem.