| lariiilariiisa a întrebat:

Am iPhone 4 si la un moment dat am fost nevoita sa il resetez din cauza unor probleme cu parola. Dupa restare imi cere ID-ul Apple, dar actualul nu este bun si mi-l cere chiar pe primul, cel dezactivat si nu il pot activa nici cum. Nu exista vreo metoda prin care sa pot sa imi folosesc din nou telefonul?

1 răspuns:
| Vl4dimir a răspuns:

S-ar putea sa fi avut inainte un cont de iCloud, care a fos blocat si tu l-ai adaugat pe al tau peste. Incerca sa faci un restore prin iTunes, dar atentie sa faci la ios-ul care il ai acum sau sa faci un custon IPSW care sa il bagi cu RedSnow.