| DarkMyth a întrebat:

Buna TPU am luat ban pe un sv si am incercat sa foc tot felul de chestii sa schimb ip prin cmd nimic am auzit ca poti scoate modemu si sa il bagi la loc si se schimba da faza e care e diferenta dintre router si modem ca eu am router pot sa opresc routeru 5 min apoi sa ii dau drumu sa mearga sau doar merge cu modem?

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Faza cu restartatul modemului / routerului (nu conteaza care) merge doar daca ai ip dinamic, serviciu care este oferit de providerul tau de internet.