| lilicutza0009 a întrebat:

am nevoie de ajutor pentru o prietena stie cineva cum poti trimite melodii de pe un LG p350 optimus me?

1 răspuns:
| robert35 a răspuns:

Se poate trimite prin 2 modalitati infrarosu sau Bluetooth. prin Bluetooth. se trimite mai repede ex mai antai intri an setari la tine an Bluetooth. si al activezi dupa care al dai pe vizibil poti sati creezi si un nume sau ce doresti tot din setari dupa care selectezi ce doresti sa trimiti dai optiuni si selectezi Bluetooth. dai send sau trimite si peroana respectiva trebuie sa-ti dea acept asta-i tot bafta