| anonim_4396 a întrebat:

am nevoie de ajutor. sunt in cautare de o pereche de casti over-ear, cu bass puternic (dar nu exagerat de puternic) si care sa ma tina mult. O varianta ar fi Audio-Technica ath m50x.
Ce credeti? Daca aveti vreo sugestie, va rog ajutati-ma

3 răspunsuri:
| Utilizator1234 a răspuns:

Bune recomandari ai mai sus. E ca si cum ti-ar recomanda cineva sa pui benzina intr-o masina diesel. Ti-am raspuns la PM. Revino acolo cu detalii.

| pulx a răspuns:

Ce zici de DJ Koss ESP950?
Are un prieten si au bas foarte misto!

| Dragos636 a răspuns:

Alegerea perfecta este Razer Kraken: 7.1 soround, bass foarte bun si o calitate a microfonului prea tare. Eu le-am cumparat de pe Altex acum o saptamana cu 229 lei. Ti le recomand.