| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie foarte mare de ajutorul vostru.Mi-am cumparat un cooler extern Serioux 150AA. Cand am deschis pachetul observ ca nu am acel USB care trebuie sa-l conectez de la cooler la laptop pentru a functiona.Acest USB se cumpara separat? Sau a fost o greseala si a uitat sa-mi puna in cutie USB-ul? Cine imi rezolva problema ii dau funda!

2 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Te duci inapoi si il ceri.de regula trebuie sa scrie pe cutie, sau la instructiuni ce contine pachetul.te duci cu bonul de casa.

| K0sti a răspuns:

Nu se cumpara separat! E un fir care pleaca din ventilator, nu avea cum sa ti-l trimita fara! Nu e detasabil!