| George_8501 a întrebat:

Am o cabina de dus si am un radio inainte mergea acum nu mai merge s-a defectat din spate sau este altceva?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Si crezi ca noi suntem mentalisti sa iti spunem de ce s-a stricat?

| Wesson a răspuns:

Esti din cauza aburului, a facut un scurtcircuit pentru ca aburul se condenseaza si a intrat apa in piesele componente. Si eu ascult la radio cand fac dus, insa nu fac dusuri fierbinti si il pun mai departe de cabina de dus.

| Alexandru_Popescu_1982 a răspuns:

Am avut si eu aceeasi problema cu o cabina de dus de aici http://www.goodbath.ro/categorii/cabine-de-dus
, dar m-au ajutat si am rezolt-o. am schimbat cu tot piesa electrica din spate.

| Berbec_Mihai_1992 a răspuns:

De unde cumpar piesa pentru radio la cabina