| jasemin30 a întrebat:

Buna Tpu.Am o curiozitate:cineva cunoscut are program de monitorizare prin camere si poate urmari pe net ce se intampla la o anumita locatie. Daca descarc programul pot urmarii FARA SA SE STIE CA FAC ASTA? Stiu ca trebuie sa adaug o anumita adresa(o am).

Răspuns Câştigător
| Rav3n a răspuns:

E posibil sa poti folosi acel program dar toate programele care au un sistem de urmarire se bazeaza pe o baza de date(ip-uri) deci poti fi descoperit usor big grin Daca nu ai nevoie de acel program iti recomand sa nu te impliciwinking

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Depinde cum e facut respectivul sistem si cat de securizat e.

| CristiChristian1999 a răspuns:

Da dar e mult mai greu și Îți trebuie și un nume de utilizator și parola