| alexgalatzi a întrebat:

Buna,TPU! Am o intrebare... Daca imi cumpar Grand Theft Auto 5 imi va merge pe un PS3 Super Slim de 12 GB?

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Da, logic, merge...
La console, atata vreme cat scrie PS3, e compatibil cu orice varianta de ps3. Spre exemplu, aici acel 12gb iti arata ce spatiu de stocare are consola. La cele de 500gb, se poate copia o parte din joc pe hdd si jocul se incarca mai rapid. Insa ruleaza tot la fel de bine pe ambele.

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Da ps3 e compatibil cu ce se face pentru el.

| Dreamer a răspuns:

Bineinteles, doar ca va merge fara grafica next gen happy

| yuio a răspuns:

Da dar cauti versiune ps3 dar nu cred ca este pentru ps3 eu stiu ca e de xbox