| Barbu123456789 a întrebat:

AM O INTREBARE, eu am 46 de porumbei si le-am construit o camera mare din boltari si cu acoperis rezistent si intr-o zi mi-am propus sa le fac cu tata 4 rafturi pe perete sa se oua si sa scoata pui dar ei, adica cei mai multi se oua pe jos si dupa ce scot pui, dupa cateva zile mor pui si nu stiu ce sa le fac, paie au puse pe jos si niste crengute sa faca cuiburi si de obicei unii nici nu mai stau pe ele le lasa acolo, vreau sa stiu raspunsul. Multumesc.

1 răspuns:
| 0765575758 a răspuns:

Punele pe jos multe pae si holubul nusi creste puiul pui poti sa-i pui in cuib la pasare sau la rndunika