| Mariuka23 a întrebat:

am o întrebare poate cam prosteasca. Am un laptop Lenovo cu windows 8, si de ceva timp încerc sa ma filmez cântând la chitara cu camera web, dar sa vede totul in oglinda, adică ca si cum as fi stângace( cred ca înțelegeți). Exista vreo setare pentru asta? As fi cea mai fericita sa ma filmez singura, pentru ca nu are cine sa ma ajute. Ofer fundița cui ma ajuta sa rezolv problema!

3 răspunsuri:
| itextrat a răspuns:

Ce laptop ai? Adica ce model de Lenovo? Teoretic setarea de oglinda (mirroring) o poti face din drivere.

| Mariuka23 explică (pentru itextrat):

Este Laptopul Lenovo G500.

| itextrat a răspuns (pentru Mariuka23):

Incearca sa deschizi camera si apoi sa apesi Fn + Esc pe tastatura.