| JustLittleMe a întrebat:

am o mare problema.Aseara cand sa deschid galeria cu poze se inchide la loc imediat, si nu pot vedea pozele din cauza asta. Tot asa, camd deschid muzica se inchide la loc, si nu pot asculta muzica.Asa se mai intampla si cu videoclipurile, cand vreau sa le vad si cand fac poze. Se inchid imdeiat si nu stiu ce sa fac.

P.S.: telefonul meu este Cosmote Xplore.

Dau funda raspunsului care ma ajuta sa le pot deachide, sa functioneze ca inainte.

2 răspunsuri:
| AlinaMaricescu a răspuns:

Incearca un reset la telefon

| Alexutzu45 a răspuns:

Asigura-te ca, cardul este bine pus in telefon si daca asa nu merge trebuie sa il repariwinking