| Hachimytza619Akita a întrebat:

Am o mare rugaminte!
Pentru cei care stiu in acest domeniu!
As vrea un laptop second-hand
deoarece este mai ieftin ca unul nou si daca tot il iau asa as vrea
sa iau unul cu specificatii mari de exemplu: 8GB Ram, 2gb placa video(dedicata), Procesor Intel i5 sau i7, frecventa peste 2000 Mhz.etc.Mai mult pentru jocuri!
Si puteti cauta pe urm site-uri: mercador, okazii, tocmai.ro,etc!
Dau fundaaaaaaaaa si multumesc anticipat!
Pret Maximmmm 1600 lei!

1 răspuns:
| 0rlando a răspuns:

Ce cauți tu, nu prea găsești SH și costă peste 2000 de lei.
Mai bine mai pui ceva bani de o parte și îți faci un sistem desktop pentru gaming. Unele jocuri, nu merg pe laptopuri.