| Lov3spiritK a întrebat:

TPU! Am o micuta mare problema cu telefonul. Imi mergea foarte greu, asa ca l-am resetat. Cand sa imi instalez la loc aplicatiile imi dadea continuu "eroare -24". De fiecare data cand incercam sa instalez ceva imi dadea eroarea asta. Am incercat sa urmez si niste pasi de care imi spunea pe acolo, dar n-a mers nimic. Intrebarea este: As putea sa fac ceva, ar trebui sa ma duc la Orange shop sa vad daca poate face acolo ceva sau e pirrdut definitiv? Multumesc anticipat :*

1 răspuns:
| RxTx a răspuns:

Îl mai resetezi încă o dată dar din bios exista o versiune mai hardware de resetare mai forțată
In general când aprinzi telefonul in prima secundă înainte să înceapă softul androidul sa se încarce poți să apeși pe butonul de stins al telefonului și de 3 ori butonul de volum down

Așa că vei intra într-un meniu cu scris alb pe fond negru de unde poți reseta mai serios telefonul la setările din fabrică.

Așa că acum o sa se fac că nou că și când astăzii ai fi cumpărat acest telefon.
Exact că și când nu ar fi fost aprins niciodată în istoria lui.ca și în ziua în care a ieșit pe poarta fabricii virgin
https://youtu.be/j37JC7efmbk