| Lili002 a întrebat:

Am o periuta electrica Oral-B, Braun si de curand mi s-a tocit acea periuta. pana acum am avut Precision Clean. as vrea sa incerc si alt fel de rezerva. Ce imi recomandati: 3d white,Dual clean sau cross action?
DAU FUNDITA, urgent

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| FunditzaWwW a răspuns:

3d White

| Nusuntcinecrezi a răspuns:

3D white